‏صفحه نخست‏
»
‏ ایفرم‏
»
‏فرم ارتباط با ما‏
فرم ارتباط با ما

ریاست دانشگاه :آقای دکترعباسپور H.Abbaspour@Damghaniau.ac.ir 5245214-0232
معاونت پژوهشی: آقای دکترافشاری Research@DamghanIau.ac.ir 5242133-0232
معاونت آموزشی: آقای دکتر دادشی نژاد Edu@DamghanIau.ac.ir 5233589-0232
معاونت اداری مالی:آقای مهندس غلامی Finan@DamghanIau.ac.ir 5233586-0232
معاونت دانشجویی: آقای جزمومنی Std@DamghanIau.ac.ir 5254009-0232
معاونت فرهنگی: حاج آقا اسماعیلی Cul@DamghanIau.ac.ir 5254004-0232
روابط عمومی: آقای طاهری info@DamghanIau.ac.ir 5237713-0232
حراست : آقای دهقان Herasat@DamghanIau.ac.ir 5235217-0232
مدیریت وب سایت ICT@DamghanIau.ac.ir 5233583-0232

بازدیدکننده گرامی به منظور ارتباط با ما می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید.

فرم ارتباط با ما
اطلاعات فردی
* نام و نام خانوادگی :
نام سازمان :
مسئولیت شما در سازمان :
اطلاعات تماس
* پست الکترونیک :
تلفن ثابت :
* تلفن همراه :
اطلاعات درخواست
* توضیحات :
ممانعت از سابمیت ماشینی
* کد امنیتی :
 
 
تعداد بازدید : 473
Rating: 2.3/10 (تعداد آرا 8 نفر )



کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان می باشد.